Tpay - nowa metoda płatności w Dj-Catalog2

Do naszego oprogramowania do tworzenia sklepów internetowych Dj-Catalog2 dodaliśmy nową wtyczkę do płatności - Tpay. Nasze rozszerzenie e-commerce posiada obecnie 10 systemów płatności online. 

<img src="aktualnosci_18.png" alt="wtyczka metody płatności tpay w dj-catalog2" />

Czym jest metoda płatności Tpay?

Tpay to poznańska firma założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, która pozwala zaoszczędzić nieoceniony czas tworząc innowacyjne systemy płatności.
Od 10 lat tworzą i rozwijają system szybkich płatności online, który obsługuje tysiące sklepów internetowych. Dostępne są następujące formy płatności: przelewy internetowe, e-przelewy, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności mobilne z wykorzystaniem kodów QR, system BLIK oraz SMS premium. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i natychmiastową realizację zamówień.

Instalacja i konfiguracja Tpay w Dj-catalog2

O tym jak ustawić metody płatności w naszym oporgramowaniu do tworzenia sklepów internetowych dowiesz się z w artykule: Jak ustawić metody płatności w Dj-Catalog2?
Po zainstalowaniu wtyczki stripe należy w panelu administratora przejść do zakładki Rozszerzenia - Dodatki i tam upewnić się, czy wtyczka jest włączona. Wszystkie etapy wprowadzenia metody płatności online znajdziesz w wyżej wspomnianym artykule.

Pamiętaj, że aby wtyczka płatnicza działała poprawnie należy podać tzw. "public key" i " secret key", których należy użyć na stronie Tpay.