Referencje od naszych klientów

 • Firma Indico S.C. zrealizowała zamówienie zgodnie z oczekiwaniami i przekazaną specyfikacją. Zastosowane rozwiązania graficzne i techniczne są na wysokim poziomie a obsługa administracyjna nie nastręcza żadnych trudności.

  Zobacz referencje od GPW

 • Firma Indico S. C. realizowała dla nas serwis internetowy www.mysikrolik.org, ze szczególnym uwzględnieniem systemu dotacji abonametowej oraz jednorazowej. Moduł systemu płatności należało dopiero wytworzyć, ponieważ nie było na rynku gotowych, odpowiadających nam rozwiązań nadających się do integracji.

  Zobacz referencje od Fundacji Mysi Królik

 • Niniejszym listem referencyjnym rekomenduje firmę INDICO S.C z siedzibą w Wejherowie przy ul. Wałowej 10/3.
  Balex Metal Sp. z o. o. współpracuje z Indico s.c od 2016 roku.

  Przedstawiciele firmy wyróżniają się bardzo wysokim poziomem wiedzy i doświadczenia, zawsze pracują w sposób rzeteleny oraz profesjonalny.

  Zobacz referencje od firmy Balex Metal

 • Miałem przyjemność korzystać z usług firmy INDICO podczas realizacji mojej strony internetowej.

  Firma wywiązała się znakomicie ze zleconego im zadania, wykazali się dużym profesjonalizmem, wyczuciem stylu oraz dużym zrozumieniem dla osoby, która na codzień nie pracuje w branży stron internetowych.

  Zobacz referencje od Kancelarii Radcy Prawnego

 • Pragniemy polecić firmę Indico Tomasz Kowalski, Andrzej Herzberg Spółka Cywilna, Wałowa 10/3, 84-200 Wejherowo, jako rzetelnego partnera, w sposób kreatywny i solidny wywiązującego się z podjętych zadań i umów.
  Jest to firma dbająca o najwyższy poziom świadoczonych usług i tym samym o satysfakcje swoich klientów.


  Firma Indico Tomasz Kowalski, Andrzej Herzberg Spółka Cywilna w roku 2018 wywiązała się ze wszsytkich zobowiązań oraz z najwżyszą starannością

  Zobacz referencje od OSP Bemowo