Stripe - nowa metoda płatności w Dj-Catalog2

Do naszego oprogramowania do tworzenia sklepów internetowych Dj-Catalog2 dodaliśmy nową wtyczkę do płatności - Stripe. Nasze rozszerzenie e-commerce posiada obecnie 9 systemów płatności online. 

wtyczka metody płatności stripe w dj-catalog2

Czym jest metoda płatności stripe?

Stripe to amerykańska firma oferująca usługi finansowe i oprogramowanie jako usługa (SaaS) z siedzibą w San Francisco w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Firma oferuje przede wszystkim oprogramowanie do przetwarzania płatności oraz interfejsy programowania aplikacji (API) dla witryn e-commerce i aplikacji mobilnych.

Instalacja i konfiguracja Stripe w Dj-catalog2

O tym jak ustawić metody płatności w naszym oporgramowaniu do tworzenia sklepów internetowych dowiesz się z w artykule: Jak ustawić metody płatności w Dj-Catalog2?
Po zainstalowaniu wtyczki stripe należy w panelu administratora przejść do zakładki Rozszerzenia - Dodatki i tam upewnić się, czy wtyczka jest włączona. Wszystkie etapy wprowadzenia metody płatności online znajdziesz w wyżej wspomnianym artykule.

Pamiętaj, że aby wtyczka płatnicza działała poprawnie należy podać tzw. "public key" i " secret key", których należy użyć na stronie Stripe.