Własny sklep internetowy na zamówienie Joomla / WordPress

Oferujemy niestandardowe strony internetowe eCommerce, które są zbudowane na nowoczesnych rozwiązaniach WordPress lub Joomla.

własny sklep internetowy na zamówienie joomla wordpress

Jeżeli potrzebujesz intuicyjny i łatwy w obsłudze system sklepowy, to możesz mieć pewność, że wybierając nasze usługi Twój sklep internetowy będzie działał szybko i sprawnie. Od prostego interfejsu dla administratorów strony po konfigurowalne opcje w każdym aspekcie projektu lub funkcjonalności - mamy to, czego potrzeba!

Wiemy, że treści wideo i multimedialne to ważny aspekt nowoczesnego marketingu. Nasze sklepy internetowe mogą być bardziej atrakcyjne dla klientów dzięki możliwości zamieszczania różnego rodzaju filmów, galerii zdjęć czy nawet dokumentów do pobrania, takich jak karty katalogowe w formacie pdf! To znacznie ułatwia im dokonywanie zakupów, ponieważ nie ma potrzeby przeszukiwania różnych stron internetowych, gdy masz wszystko w jednym miejscu. Przekonaj się sam, że współczynnik konwersji na stronach, które projektujemy jest znacznie wyższy niż w innych konkurencyjnych systemach.

W ciągu ostatniej dekady branża e-commerce odnotowała ogromny wzrost i nadal rozwija się w imponującym tempie.

Rynek e-commerce przeżywa rozkwit

Przewiduje się, że rynek e-commerce wzrośnie o ponad 600 miliardów dolarów w ciągu najbliższych lat. Jeśli masz produkty lub usługi, które warto sprzedać, sklep internetowy może zapewnić ochronę przed niepewnymi czasami, kiedy wiele firm zamyka się z powodu wydarzeń na świecie, takich jak np. epidemie. Stworzenie sklepu internetowego w Internecie umożliwia prowadzenie biznesu bez wychodzenia z domu.

Sklep internetowy na zamówienie - dlaczego warto zainwestować?

Niestandardowe strony internetowe eCommerce to świetny sposób na stworzenie nowoczesnego sklepu internetowego, który może być skierowany do unikalnej grupy użytkowników, którzy stanowią Twoją grupę docelową. Możesz zapewnić im wysokiej jakości obsługę i upewnić się, że korzystanie z Twojego sklepu jest dla nich wygodne.

Strony internetowe eCommerce najwyższej jakości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych eCommerce, stworzymy dla Ciebie stronę, która będzie spełniała wszystkie Twoje potrzeby. Nasz zespół jest zaangażowany w zapewnienie najlepszej możliwej obsługi, więc możesz skupić się na prowadzeniu własnego biznesu i sprzedaży swoich produktów, podczas gdy my zajmiemy się wszystkimi innymi aspektami.

Poznaj naszą ofertę zaprojektowania strony eCommerce

Oferujemy wiele możliwości! Dostosowując się do potrzeb naszych klientów tworzymy od nowa gotowe rozwiązania eCommerce lub aktualizujemy istniejące już sklepy internetowe.

Tworzymy strony internetowe eCommerce, które są nie tylko intuicyjne i łatwe w obsłudze, ale także dobrze wyglądają. Dbamy o oba aspekty: wspaniałe doświadczenie użytkownika z intuicyjnym projektem, który do niego pasuje; bezproblemowe zarządzanie systemem sklepowym, dzięki czemu możesz zająć się prowadzeniem swojego biznesu bez żadnych kłopotów.

Do obsługi sklepów wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania oparte na rozszerzeniu DJ-Catalog2 (w Joomla) oraz WooCommerce (w WordPress).

Najważniejsze cechy sklepu internetowego tworzonego na zamówienie:

  • łatwe i intuicyjne tworzenie karty produktu oraz dodawanie wielu ilustracji
  • współpraca z dowolnym szablonem graficznym
  • możliwość dodawania załączników np. instrukcja obsługi
  • szeroka możliwość definiowania pól dodatkowych dla produktu ( do wykorzystania przy generowaniu wariantów produktu oraz do filtrowania po specyficznych cechach)
  • funkcja grupowania pól ułatwiająca wykorzystanie ich w produktach
  • możliwość grupowej zmiany cen produktów ( na jednej liście)
  • możliwość dodawanie filmów w opisach produktów
  • intuicyjny w obsłudze, ergonomiczny koszyk zakupów
  • zamawianie produktów przez zarejestrowanych użytkowników ale także przez gości
  • możliwość tworzenia różnych metod płatności oraz dostawy polskie i zagraniczne wtyczki płatność np. Paypal, Przelewy24
  • warianty produktów
  • atrakcyjna wizualnie prezentacja produktu
  • intuicyjna wyszukiwarka z możliwością tworzenia własnych unikalnych filtrów
  • porównywarka produktów
  • dowolna ilość kategorii i podkategorii
  • obsługa VAT oraz VAT EU (kontrola poprawności numeru NIP EU poprzez system VIES)
  • różne stawki VAT zależne od kraju nabywcy
  • zgodność z RODO (GDPR)
  • obsługa kuponów rabatowych
  • automatyczne wystawianie faktur za opłacone zamówienia
  • panel klienta z dostępem do historycznych zamówień
  • poziomy cenowe zależne od ilości zamówiaonych produktów
  • indywidualne etykiety produktów (opis lub ilustracja)
  • dodatkowe usługi do produktu - np. pakowanie na prezent, znakowanie

Dowiedz się więcej o naszej ofercie stron eCommerce i sprawdź, co wchodzi w skład usługi.

Istnieje możliwość stworzenia strony sklepu internetowego w ramach miesięcznego abonamentu. Koszt miesięcznego abonamentu za własną stronę sklepu internetowego zaczyna się od 180 zł netto miesięcznie, a umowa zawierana jest na minimum 2 lata. Główne zalety takiego rozwiązania to niska miesięczna rata, wsparcie techniczne i monitorowanie strony opartej na CMS Joomla lub WordPress przez okres trwania umowy oraz wliczony w nią koszt hostingu.

Zarządzaj własnym sklepem sam bez wsparcia programistów

Nasze strony eCommerce zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci życie. Są łatwe i intuicyjne, więc edycja treści z poziomu administratora jest zawsze prosta! Masz także możliwość korzystanie z webbuildera, który ułatwia zarządzanie treścią na stronie. Czego można chcieć więcej? Nasz zespół pomyślał o wszystkim, podczas projektowania stron internetowych eCommerce. Od prostego w obsłudze zaplecza po przyjazny interfejs użytkownika. Wszystko to sprawia, że za pomocą kilku kliknięć jesteś w samie sam wprowadzić zmiany na swojej stronie. Nie musisz posiadać wiedzy programistycznej. Sam jestem programistą własnego sklepu internetowego.

Podsumowanie

Jeśli jesteś zainteresowany uruchomieniem własnego sklepu e-commerce, ale nie masz funduszy na skorzystanie z naszej oferty wdrożenia na zamówienie - rozważ skorzystanie z jednego z czterech szablonów Quickstart dla Joomla 4 lub WordPress. Są one dostępne już od 247 zł!


Chcesz na bieżąco aktualizować oprogramowanie swojego sklepu internetowego ale brakuje Ci na to czasu? W ramach współpracy z nami zyskujesz darmowe wsparcie techniczne (przez 12 miesięcy). Nie musisz się martwić o instalowanie nowych aktualizacji, zrobimy to za ciebie!

Zadzwoń lub napisz teraz! Otrzymaj darmową wycenę.