Poznaj integrator Dj-catalog2 do YOOtheme Pro

Stworzyony przez nas integrator Dj-Catalog2 do kreatora stron YOOtheme pozwala w prosty i przyjemny sposób stworzyć swój sklep internetowy lub katalog produktów.

dj-catalog2 integrator YOOtheme Pro

Wtyczka DJC2-YooTheme-Integration

Nasza wtyczka Dj-Catalog2 do YOOtheme Pro zapewnia głęboką integrację pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami. Pozwoli Ci mieć do dyspozycji wszystkie funkcje kreatora stron YOOtheme za pomocą kilku kliknięć.

Co umożiwia nasza wtyczka?:

 • Zaawansowane układy

  Funkcja układu dla produktów

  Dzięki Dj-Catalog2 YOOtheme Integration każdy z Twoich produktów w sklepie internetowym może mieć inaczej wyglądającą stronę.

  Możesz również skorzystać z gotowych układów, które nasi projektanci przygotowali specjalnie dla Ciebie. Teraz masz możliwość wyboru jednego z przemyślanych wyglądów dla swojej karty produktu, dzięki naszym gotowym projektom.

 • Łatwe szablony

  Gotowe układy karty produktu

  Jeżeli chcesz, aby wszystkie produkty znajdujące się w Twoim sklepie internetowym wyglądały tak samo, to przydadzą się Tobie gotowe szablony. Możesz stworzyć układ karty produktu w szablonie i przypisać go to wszystkich kategorii z całego asertymentu Twojego sklepu internetowego. 

  Oczywiście możesz również skorzystać z gotowych szablonów przygotowanych przez naszych projektantów.

 • Extended products grid

  Widok kategorii produktów

  Widoki kategorii produktów również posiadają gotowe szablony, ale oprócz tego przygotowaliśmy coś specjalnego dla Ciebie. Nasza wtyczka posiada wyjątkową funkcję. Umożliwia użyć "extended product grid" podczas budowania widoku listy, który pozwala w łatwy sposób zdecydować, które pola Dj-Catalog2 mają zostać wyświetlone oraz w jakiej kolejności.

 • Dodatkowe elementy

  pomocne elementy Page Buildera

  Korzystając z elementów Page Buildera, stowrzyliśmy dla naszego pluginu DJC2-YOOtheme-Integration 9 elementów do wykorzystania w szablonach i layoutach.

  Ta dodatkowa funkcja umożliwia budowanie szablonów i układów z gotowych bloków w przyjemny i niewymagający dużego nakładu czasu sposób.

 • Dynamiczna treść

  Wiele źródeł treści DJC2

  Z YOOtheme Pro można wyciągnąć konkretne treści z Joomla DataBase bezpośrednio do danego układu. Mówiąc najogólniej każdy element w builderze można uzupełnić o dynamiczną zawartość do każdego z ich pól treści. 

  W Dj-Catalog2 stworzyliśmy aż 12 źródeł treści, aby dać Tobie jeszcze więcej możliwości ustawienia Twojej strony w dowolny dla Ciebie sposób.


  Chcesz na bieżąco aktualizować oprogramowanie swojego sklepu internetowego ale brakuje Ci na to czasu? W ramach współpracy z nami zyskujesz darmowe wsparcie techniczne (przez 12 miesięcy). Nie musisz się martwić o instalowanie nowych aktualizacji, zrobimy to za ciebie!

  Zadzwoń lub napisz teraz! Otrzymaj darmową wycenę.