System płatności Stripe dla Joomla

Czy słyszałeś o nowych rozwiązaniach płatniczych dla Twojej witryny, obsługiwanych przez Joomla 3 lub 4? Zdecydowanie powinieneś rozważyć użycie dostępnego na rynku dodatku Stripe.

stripe płatność dla joomla

Czym jest Stripe?

Joomla to popularny system zarządzania treścią (CMS), który pomaga w łatwym tworzeniu i zarządzaniu witryną. Jeśli prowadzisz witrynę opartą na Joomla, być może szukasz sposobu na przyjmowanie płatności na swojej witrynie. Tu właśnie pojawia się Stripe.

Stripe to jedna z najpopularniejszych obecnie dostępnych usług przetwarzania płatności. Firmy używają Stripe do przyjmowania i przetwarzania płatności od swoich klientów. Stripe jest pomocny dla firm, ponieważ ułatwia przesyłanie pieniędzy i obsługuje różne metody płatności. Ponadto zapewnia pomocne narzędzia dla firm do śledzenia ich płatności i poprawy obsługi klienta. W rezultacie Stripe jest popularnym wyborem dla firm, które chcą akceptować płatności online. 

Dodatkowy atutem jest fakt, że Stripe obsługuje płatności w ponad 135 walutach, dzięki czemu możesz pobierać opłaty od klientów w ich rodzimej walucie, a środki otrzymywać w Twojej.

Stripe i Joomla

Żeby akceptować płatności przez Stipe na swojej stronie Joomla, możesz dodać płatności do swojej witryny, używając:

DJ-Catalog2 - sklep / oprogramowanie eCommerce dla Joomla z integracją Stripe

DJ-Catalog2 zapewnia doskonały sposób na sprzedaż produktów online z Joomla 3 i 4. Intuicyjny interfejs sprawia, że jest prosty w użyciu, ale wystarczający pod względem funkcjonalności dla każdego rodzaju firmy.

Rozszerzenie Joomla Dj-Catalog2 zapewnia łatwy sposób przeglądania, wyszukiwania i kupowania produktów.

Integracja DJ-Catalog2 Joomla eCommerce z rozwiązaniem przetwarzania płatności Stripe pozwoli Ci w łatwy sposób rozpocząć otrzymywanie płatności od swoich klientów.

Możesz teraz akceptować płatności na swojej stronie dzięki prostemu i łatwemu w użyciu rozwiązaniu. Stripe Joomla jest idealny dla tych, którzy chcą zautomatyzowanego procesu płatności bez konieczności wykonywania jakichkolwiek prac programistycznych.

Dodatek do płatności jest dołączony do DJ-Catalog2 bezpłatnie. Musisz pobrać i zainstalować go ręcznie, a następnie skonfigurować wtyczkę poprawnie, aby zobaczyć swoje wybory metod płatności dostępnych na tej stronie!

DJ-Classifieds - rozwiązanie ogłoszeniowe dla Joomla z integracją Stripe

DJ-Classifieds to zaawansowane jednak łatwe w użyciu rozszerzenie dla Joomla, które oferuje wiele funkcji. Dzięki Dj-Classifieds możesz zarabiać pieniądze poprzez wiele dostępnych możliwości monetyzacji, które są dostępne dla użytkowników. Przykładowo pobierasz opłaty od użytkowników za dodawanie i promowanie ich ogłoszeń. Dzięki temu rozszerzeniu możesz zapewnić dochody dla swojej strony internetowej.

Zintegruj dodatek Stripe dla Joomla z DJ-Classifieds i odbieraj płatności od swoich klientów. Pozwoli to na wysłanie pieniędzy bezpośrednio do ogłeszoniodawcy bez konieczności przekazywania ich przez administratorów strony, oszczędzając czas!

DJ-Classifieds oferuje zintegrowany dodatek płatniczy Stripe, który należy pobrać, zainstalować i włączyć. Po pomyślnym zakończeniu procesu konfiguracji pojawi się on jako jedna z dostępnych opcji płatności online. 

Możesz być pewny, że wiele użytkowników twojej witryny internetowej skorzysta z metody płatności Stripe, ponieważ jest ona niezawodna!