Nowy quickstart eCommerce dla JM4 i WordPress

Kolejny szalbon oparty na webbuilderze YOOtheme już jest dostępny. Poznajcie Dj-EcoFood.

Dj-EcoFood

J-EcoFood to nasz nowy szablon. Nasze nowoczesne rozwiązanie eCommerce dla Joomla 4 i WordPress, stworzone specjalnie z myślą o potrzebach sprzedawców żywności, którzy sprzedają swoje produkty online. Ten szablon został zaprojektowany z myślą o Tobie — niezależnie od tego, czy Twoja witryna koncentruje się na żywności ekologicznej czy konwencjonalnej; wszystko będzie dobrze obsługiwane przez ten wyrafinowany projekt!

Webbuilder YOOtheme Pro, na którym bazuje nasz szablon jest wyposażony nie tylko w niezbędne funkcje potrzebne podczas tworzenia dowolnej strony internetowej, ale także zapewnia dodatkowe możliwości, które ułatwiają życie (i sprawiają więcej radości), w tym wbudowaną integrację z mediami społecznościowymi, ułatwiając udostępnianie znajomym, niezależnie od tego, czy korzystają z Twittera, Facebooka, Ets,y LinkedIn czy YouTube.

Gotowy do użycia sklep internetowy

DJ-EcoFood to idealne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów sklepów spożywczych z nowoczesnym projektem i kolekcją gotowych układów, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby. Wystarczy jeden szybki proces instalacji, aby w mgnieniu oka uruchomić sklep internetowy!

Przykładowy widok listy produktów

dj-ecofood przykładowy widok listy produktów

Przykładowy widok pojedyńczego produktu

dj-ecofood przykładowy widok pojedyńczego produktu

Układ widoku bloga

dj-eco food przykładowy widok bloga

Wersja szablonu dla Joomla

Szablon Dj-BeOrganic dla Joomla to gotowy do użycia sklep internetowy oparty na komponencie DJ-Catalog2 i YOOtheme Pro webbuilder. Dzięki tym rozwiązaniom możesz łatwo skonfigurować wszystko, w tym metody dostawy i płatności, dodać swoje produkty do sprzedaży i zacząć zarabiać w sieci.

Główne funkcje:

 • Pełna integracja DJ-Catalog2 i YOOtheme Pro

Korzystając z dodatku DJ-Catalog2 YOOtheme Integrator, możesz zarządzać szablonami kart produktów lub widokami listy produktów z poziomu web buildera. Możesz również budować strefy produktów w dowolnym miejscu na stronie, wykorzystując elementy YOOtheme oraz te udostępniane przez dodatek.

 • Obsługa wielu języków / wielu walut

Szablon wprowadza natywną obsługę języków z komponentu DJ-Catalog2 - każdy produkt może być przypisany do konkretnego języka.

Przeliczanie walut odbywa się na podstawie kursu z Narodowego Banku Polskiego lub kursu walutowego ustawionego "ręcznie". Przełącznik walut działa w każdym obszarze witryny (również na modułach frontowych).

 • Dynamiczna zawartość

Możesz w prosty sposób połączyć komponent sklepu internetowego (DJ-Catalog2) z web builderem YOOtheme. Wyświetlaj listę produktów według różnych kryteriów, listę producentów lub kategorii, itp.

Bez pomocy programisty przy tworzeniu nowego modułu - możesz je łatwo stworzyć samemu, korzystając z dynamicznej zawartości (dynamic content).

Wersja szablonu dla WordPress

Motyw DJ-BeOrganic WordPress posiada pełną integrację WooCommerce z YOOtheme Pro. Możesz zarządzać szablonami kart produktów lub widokami listy produktów w ramach web buildera. Istnieje również możliwość budowania obszarów produktów w dowolnym miejscu na stronie za pomocą elementów YOOtheme dedykowanych dla WooCommerce.

YOOtheme Pro 2.5 wprowadza 18 nowych elementów WooCommerce do web buildera, dzięki którym możesz w pełni dostosować cały sklep WooCommerce do swoich potrzeb.

Twórz szablony dla stron sklepu i poszczególnych produktów, archiwa kategorii i tagów, a także rozmieszczaj nowe elementy w swoim layoucie, korzystając z sekcji, wierszy i kolumn kreatora stron.

Dostępna jest również funkcja dynamicznej zawartości (dynamic content). Połącz WooCommerce z elementami web buildera YOOtheme i wyświetlaj listę produktów według wielu kryteriów w obszarze Grid lub slajdów.

Kolejna zaleta - możesz stworzyć konkretny widget z wykorzystaniem dynamicznej zawartości bez pomocy programisty!

Prosty, elastyczny plan cenowy

DJ-BeOrganic można nabyć w trzech różnych planach cenowych:

Mini Plan - 413 zł netto
 • Quickstart do samodzielnej instalacji
 • 6 miesięcy na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
 • Nielimitowana ilość domen dla komponentów
 • Ilość domen dla szablonu zależnie od posiadanej licencji dla Yootheme
 • Brak powtarzających się opłat
 • Wersja dla Joomla i WordPress

Paczka instalacyjna Quickstart zawiera komponenty i elementy opisane powyżej. Do jej uruchomienia potrzebny jest plugin Yootheme PRO.

Plan Unlimited - 1 516 zł netto
 • Wszystkie rozszerzenia i szablony
 • 1 rok na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
 • Nielimitowana ilość domen
 • Brak powtarzających się opłat