Dj-Catalog 2 jako katalog produktów I Przykładowe wdrożenie: Lena Lighting S. A.

Chcemy podzielić się z wami naszym wdrożeniem strony internetowej na podstawie projektu dostarczonego przez naszego klienta. Szablon graficzny został oparty na freamworku YOOtheme, a katalog produktów został oparty na naszym komponencie Dj-Catalog 2 oraz na Dynamic Content, dzięki któremu wykonaliśmy wiele elementów dla webbuildera YOOtheme.

dj-catalog2 integrator YOOtheme Pro wersja 1.7.8

O projekcie

Lena Lighting S.A. to jeden z wiodących producentów wysokiej jakości systemów oświetleniowych i opraw oświetleniowych zintegrowanych ze źródłem światła w formie panelu led. To producent oświetlenia, który jest obecny na rynku od wielu lat (firma powstała w 1989 roku), co sprawiło że o lampach i systemach oświetleniowych wieszą wszystko: badają ich możliwości, testują i produkują. 

Dla Lena Lighting S. A. mieliśmy już przyjemność wykonywać landingpage dla systemów ClueCity oraz CleIN. Podjeliśmy się więc również realizacji głównej witryny korporacyjnej. 

Projekt graficzny okazał się dość wymagający. Aby sprostać wyaganiom klienta stworzyliśmy sporo mniej lub bardziej zaawansowanych elementów i rozwiązań technologicznych, wychodząc tym samym poza standardowe stylowanie szablonu. Z tego względu wybraliśmy webbuilder YOOtheme PRO, który korzystając z profesjonalnych technologii (Vue.js, UlKit), stanowi rozwiązanie dla wielu platform i umożliwia deweloperom kreowanie własnych rozwiązań i rozszerzeń.

Technologia oparta o Dynamic Content, którą Yootheme udostępnił dla elementów rdzenia Joomla (artykuły, kategorie) została przez nas rozbudowana o możliwość połączenia z obiektami w DJ-Catalog2: kategoriami, produktami, polami dodatkowymi a także sekcjami, plikami, załącznikami.

Projekt graficzny dostarczony przez klienta zawierał jednak sporą ilość elementów, których wygląd i konstrukcja znacząco odbiegała od możliwości wbudowanych w Yootheme PRO. Dlatego należało stworzyć dla webbuildera specjalne elementy, które spełniałyby wymagania projektantów.

Nowe elementy


Chcesz stworzyć własny katalog produktów na bazie naszego komponentru Dj-Catalog2? Zadzwoń lub napisz teraz! Otrzymaj darmową wycenę.