Co nowego w Dj-Catalog2 ver. 3.9?

W Dj-catalo9 2 ver. 3.9, m. in.: podstawowa wielojęzyczność, szablony wiadomości e-mail, dodatkowe pola użytkownika, niestandardowe statusy, dzienniki akcji i wiele więcej

nowa wersja djcatalog2 wersja 3.9

Z przyjemnością ogłaszamy, że została wydana nowa wersja DJ-Catalog2 - rozszerzenie koszyka i katalogu Joomla. Aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji, o które licznie pytali użytkownicy komponentu. 

Stworzyliśmy również film o nowych funkcjach. 

WAŻNE

Dla użytkowników Dj-Catalog2

Jeśli jesteś już użytkownikiem DJ-Catalog2, przeczytaj uważnie, co się zmieniło przed aktualizacją komponentu, pamiętaj, aby najpierw wykonać kopię zapasową, a jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas aktualizacji, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc.
Najważniejsze zmiany, które warto sprawdzić, to dodatkowe pola użytkownika i szablony powiadomień e-mail, ponieważ w tych obszarach pojawiły się największe zmiany.

7 najważniejszych zmian w DJ-Catalog2 v. 3.9

1. Dodatkowe pola użytkownika

W poprzednich wersjach DJ-Catalog2 wszystkie atrybuty użytkownika, takie jak imię i nazwisko, adres, telefon były zakodowane na stałe i nie można było tworzyć niestandardowych atrybutów bez zmiany kodu aplikacji.

Teraz to się zmieniło i wprowadziliśmy system, który pozwala na bardziej elastyczne kontrolowanie atrybutów klientów i tworzenie niestandardowych pól.

Możesz zmienić kolejność tych pól; możesz ustawić gdzie dane pole ma się wyświetlać, jest dużo większa elastyczność komponentu.

Chociaż zmiana jest pozornie niewidoczna z przodu strony, istnieją duże różnice w ustawieniach komponentów.

2. Obsługa wielu języków

Określone kategorie, produkty, producenci lub dodatkowe pola można teraz przypisać do różnych języków. Możesz także powiązać między sobą zawartość innego języka.

3. Statusy zamówień niestandardowych

Dostępna jest nowa funkcja umożliwiająca administratorom bardziej elastyczne zarządzanie stanami zamówień. Możesz teraz zmienić ich imiona, tytuły lub opisy.

Statusy zamówień mogą mieć określone znaczenie, np. wysyłanie powiadomień e-mail dedykowanych do poszczególnych statusów (istnieje możliwość przypisania statusu zamówienia do konkretnego powiadomienia e-mail), wyświetlanie bardziej szczegółowego opisu każdego statusu, czy generowanie faktury przy zamówieniu zostało zapłacone.

Inne dodatkowe funkcje obejmują możliwość wskazania domyślnego statusu dla opłaconych i statusu dla nowych zamówień (zalogowani użytkownicy lub goście w serwisie).

4. System szablonów dla powiadomień e-mail

Możesz teraz łatwo modyfikować treść powiadomień e-mail i tworzyć własne szablony.

Wcześniej zdefiniowano już szablony powiadomień mailowych, a wprowadzona zmiana daje możliwość tworzenia i edycji ich treści (kodu HTML) w zapleczu Joomla.

Co więcej - masz dostęp do dziennika wszystkich wiadomości wysłanych przez komponent. W tym celu istnieje baza wysłanych e-maili, w której można je znaleźć.

5. Obsługa dziennika akcji

Komponent jest zintegrowany z systemem logowania Joomla!. Służy do tego plugin "action log-DJ-Catalog2". Możesz monitorować różne rodzaje działań wykonywanych przez użytkowników.

6. Moduł statystyk dla administratorów

Moduł statystyk dla aministratorów - wyświetla statystyki e-commerce w panelu zaplecza.

7. Układ suwaka dla „modułu elementów”

Nowa wersja modułu "Items" w DJ-Catalog2 otrzymała alternatywny układ (suwak). Możesz wybrać, ile produktów ma być wyświetlanych na slajdzie, w wierszu i kolumnie.

Pozostałe zmiany i ulepszenia

  • Automatyczne etykiety / identyfikatory

Produkty mogą być teraz automatycznie etykietowane po zastosowaniu do nich reguły cenowej (np. Rabatu).

  • Możliwość wyłączenia faktur lub wysyłania ich e-mailem

  • Nowy typ pola - Textarea - w dostosowywaniu produktów

  • Usunięto „tryb katalogu” (tj. Uproszczoną / ograniczoną wersję komponentu)

Aktualizacja szablonu JM Zone Store Joomla

Wraz z wydaniem DJ-Catalog2 w wersji 3.9 zaktualizowaliśmy szablon JM Zone Store eCommerce WCAG i ADA Joomla z Joomla-Monster.

Aktualizacja szablonu wprowadza kilka ulepszeń, w tym zaktualizowane nadpisania dla DJ-Catalog2 3.9.0, dostosowania stylu CSS dla nowej wersji DJ-Catalog2 i kilka poprawek błędów.

Ten szablon jest oparty na rozszerzeniu DJ-Catalog2 i oferuje responsywne wrażenia ze sklepu (inspirowane sztuczkami marketingowymi Amazon) na pełnej gamie urządzeń.

Użyj go, aby sprzedawać swoje produkty online łatwiej niż kiedykolwiek.


Chcesz na bieżąco aktualizować oprogramowanie swojego sklepu internetowego ale brakuje Ci na to czasu? W ramach współpracy z nami zyskujesz darmowe wsparcie techniczne (przez 12 miesięcy). Nie musisz się martwić o instalowanie nowych aktualizacji, zrobimy to za ciebie!

Zadzwoń lub napisz teraz! Otrzymaj darmową wycenę.