Aktualizacja: Dodatek DJ-Catalog2 Integrator w wersji 1.8.14 z poprawkami i ulepszeniami

Aktualizacja: Dodatek DJ-Catalog2 Integrator w wersji 1.8.14 z poprawkami i ulepszeniami

Aktualizacja: Dodatek DJ-Catalog2 Integrator w wersji 1.8.14 z poprawkami i ulepszeniami

Zaktualizowaliśmy nasz dodatek DJ-Catalog2 Integrator do wersji 1.8.14, co przynosi kilka poprawek i ulepszeń. Jedną z kluczowych zmian jest dodanie nowej funkcji: dodatkowe pola, które teraz mogą być wyświetlane w widoku listy produktów. Pozwoli to na jeszcze większą elastyczność w prezentowaniu treści dynamicznej.

Wprowadzone zmiany

Teraz dodatkowe pola mogą być wyświetlane w widoku listy produktów. Dowolne pole skonfigurowane jako widoczne zarówno na karcie produktu, jak i na liście produktów:

dodatkowe pola mogą być wyświetlane w widoku listy produktów w djcatalog2 integrator

Od teraz, jest możliwe wykorzystanie w zestawie danych dynamicznych "Produkty - Widok listy". To pozwoli na wyświetlenie zawartości dowolnego atrybutu przypisanego produktowi w widoku listy produktów.

Pełna lista zmian w wersji 1.8.14:

  • Dodane dodatkowe pola jako atrybuty produktu w zawartości dynamicznej

  • Naprawiony błąd dotyczący filtrowania

  • Poprawiony błąd z wyświetlaniem producenta

  • Poprawione sprawdzanie, czy grupy załączników nie mają wartości null w ItemFilesQueryType

  • Poprawiony błąd z wyświetlaniem kategorii podrzędnych

Aktywni subskrybenci dodatku mogą pobrać najnowszą wersję z sekcji "Moje Pliki" i zaktualizować swoją instalację.

Dodatek DJ-Catalog2 Integrator

Dodatek DJ-Catalog2 Integrator to narzędzie dedykowane tworzeniu stron eCommerce i katalogów produktów przy użyciu DJ-Catalog2 i web buildera YOOtheme. Zapewnia on głęboką integrację między tymi dwoma narzędziami, umożliwiając wygodne korzystanie z funkcji Page Builder.

Inne istotne funkcje dodatku to wsparcie dla szablonów i layoutów, rozbudowany grid produktów, elementy dedykowane oraz dynamiczna treść. Dzięki niemu możesz dostosowywać układy produktów i treść do swoich potrzeb.

Zobacz naszą serię filmów skupiających się na możliwościach dodatku DJ-Catalog2 Integrator dla Yootheme Pro.

Jeśli jesteś zainteresowany dodatkiem DJ-Catalog2 Integrator, oferujemy trzy różne plany cenowe: 6-miesięczny, roczny i plan Unlimited. Odpowiedni plan można wybrać zależnie od własnych potrzeb.

Więcej informacji oraz możliwość zakupu znajdziesz na naszej stronie produktu DJ-Catalog2 Integrator. Odwiedź także stronę demo i sprawdź dokumentację, aby dowiedzieć się więcej o jego możliwościach.