Aktualizacja: DJ-Catalog2 - wersja 4.1.0 wprowadza nowe funkcje

Aktualizacja: DJ-Catalog2 - wersja 4.1.0 wprowadza nowe funkcje

Najnowsza wersja DJ-Catalog2 jest już dostępna. Długo wyczekiwana przez wszystkich aktualizacja, przynosi wiele zmian i nowych funkcji, które ułatwiają zarządzenie sklepem internetowym.

Wprowadzone zmiany

Przebudowa systemu wariantów produktowych w zapleczu

Aktualizacja naszego komponentu DJ-Catalog2 do tworzenia sklepów internetowych i katalogów produktów wprowadza istotne zmiany w systemie wariantów produktowych. Od teraz wariany wraz z generatorem wariantów, mają osobne widoki. Jest to przydatna funkcja, szczególnie dla tych, którzy korzystają z bardzo dużej ilości wariantów. 

nowy widok wariantów produktów
nowy widok generatora wariantów produktów

Powiązanie waluty z językiem

Kolejną znaczącą nowością jest możliwość powiązania wybranej waluty z językiem na stronie. Dla stron obsługujących wielowalutowość, teraz możemy przypisać konkretne waluty do języków. W rezultacie, po zmianie języka witryny, ceny będą automatycznie wyświetlane w walucie przypisanej do danego języka.

widok funkcji powiązania waluty z językiem djcatalog2

Nowe typy pól dodatkowych

Nasza aktualizacja wprowadza dwa nowe typy pól dodatkowych dla produktów - HTML i media. Teraz można w atrakcyjny sposób prezentować opisy produktów na ich kartach.

widok funkcji zmiany pól dodatkowych dla danego produktu djcatalog2

Odświeżony panel administratora

Interfejs panelu administratora jest teraz bardziej przejrzysty. Panel boczny został przeniesiony do menu Joomla, co ułatwia nawigację i dostęp do różnych funkcji.

widok odświeżonego panelu administratora djcatalog2

Wsparcie dla dyrektywy Omnibus

Nasz DJ-Catalog2 wspiera teraz dyrektywę Omnibus. Modyfikacje cen produktów za pomocą systemu reguł cenowych zapisują promocyjne ceny w bazie danych. Dzięki temu możemy wyświetlać średnie ceny z ostatnich 30 dni zgodnie z wymogami dyrektywy.

247PLN
netto miesięcznie
plan podstawowy

Zacznij sprzedaż online!

Czy można zredukować swoje wydatki do niecałych 300 zł i wciąż mieć możliwość założenia sprawnie funkcjonującego sklepu internetowego?

Otrzymaj w pełni funkcjonalne oprogramowanie sklepu internetowego, które pozwoli Ci na efektywne prowadzenie sprzedaży. Nie musisz dużo inwestować. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.