Funkcje sklepu

Łatwe i intuicyjne tworzenie karty produktu oraz dodawanie wielu ilustracji

Pamiętaj, że większość klientów to wzrokowcy. Kupujemy oczami. Stwórz piękne karty produktów, zamieść atrakcyjne zdjęcia, dodaj filmy, tabele, prezentacje i galerie.

Współpraca z dowolnym szablonem graficznym

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Dobry towar to tylko połowa sukcesu. Twój sklep musi mieć jeszcze wspaniałą szatę graficzną, zachęcającą do zakupu.

Możliwość dodawania załączników np. instrukcja obsługi

Im więcej informacji znajdzie się w Twoim nowym sklepie, tym większa szansa, że zostanie on odnaleziony. Dodaj do bogatych opisów pliki do pobrania - karty katalogowe, instrukcje obsługi.

Wersja mobilna

Twój sklep będzie działać na komputerach stacjonarnych, ale też świetnie będzie się sprawiać na tabletach i smartfonach.

Szeroka możliwość definiowania pól dodatkowych dla produktu

Wykorzystaj pola dodatkowe do filtrowania produktów w sklepie internetowym. Dzięki temu klienci szybciej odnajdą szukany towar, a Ty zwiększysz sprzedaż.

Możliwość grupowej zmiany cen produktów

Przy rozbudowanej liście produktów aktualizacja cen i ilości dostępnych produktów w sklepie może być udręką. Nasz sklep internetowy posiada intuicyjne narzędzie, dzięki któremu możesz zmieniać te wartości na jednej liście.

Intuicyjny w obsłudze, ergonomiczny koszyk zakupów

Klienci cenią sobie czas. Szanujemy to, dlatego nasz system sklepowy został zaprogramowany w sposób umożliwiający szybkie i sprawne realizowanie zamówień.

Zamawianie produktów przez zarejestrowanych użytkowników ale także przez gości

Nie każdy klient chce posiadać konto w Twoim sklepie. Uszanujmy to! Konfiguracja naszego systemu dają możliwość dokonywania zakupów bez konieczności rejestracji.

Różne metody płatności oraz dostawy

Twój nowy sklep będzie obsługiwać różne metody płatności oraz dostawy. Pamiętaj - klient musi mieć prawo wyboru. Niech sam zadecyduje w procesie zakupy czy chce płacić kartą kredytową, płatnością online czy też za pobraniem. Niech wybierze tańszą dostawę przez pocztę lub szybszą - kurierem.

Warianty produktów

Ułatwiaj klientom wyszukiwanie w sklepie internetowym. Zastąp standardową wyszukiwarkę inteligentnym rozwiązaniem, które pozwoli w błyskawiczny sposób odnaleźć poszukiwany towar.

Porównywarka produktów

Ułatwiaj klientom sklepu internetowego dokonywania wyboru. Wbudowana w nasz system porównywarka umożliwia użytkownikowi zestawienie kilku produktów i dokonanie szybkiego porównania ich cech.

Dowolna liczba kategorii i podkategorii

Grupuj towary w sklepie on line używając kategorii i podkategorii. Ułatwisz w ten sposób klientowi wyszukiwanie i uzyskasz lepsze wyniki sprzedaży.

Obsługa VAT oraz VAT EU

Jeśli sprzedajesz produkty na terenie innych krajów Unii Europejskiej ważne jest sprawdzenie poprawności numeru NIP EU. Nie musisz tego robić "ręcznie". Nasze oprogramowanie do prowadzenia sklepu on line zrobi to za Ciebie łącząc się z bazą VIES.

Stawki VAT zależne od kraju nabywcy

Zgodnie z obowiązującym prawem, w przypadku sprzedaży niektórych produktów dla odbiorców unijnych musisz rozliczać VAT wg. stawek obowiązujących w kraju Twojego klienta. Nasz system to umożliwia.

Zgodność z RODO (GDPR)

Bądź legalny! Od 25. maja obowiązują na terenie Unii Europejskiej szczególne przepisy o ochronie danych osobowych. Nie każdy zdaje sobie sprawę z poważnych kar, jakie mogą grozić za ich nieprzestrzeganie. Sklep internetowy naszego autorstwa spełnia wymagania tych przepisów.

Obsługa kuponów rabatowych

Rabaty udzielane klientom (np z okazji świąt, rabaty dla stałych klientów itp) to potężne narzędzie zwiększające sprzedaż. Od teraz będziesz mógł generować dowolne rabaty wprost w panelu administracyjnym sklepu a system uwzględni je przy zakupach.

Automatyczne wystawianie faktur

Koniec kłopotów z fakturami. Wszystkie dokumenty sprzedaży będziesz mógł wygodnie pobrać z zaplecza sklepu, wydrukować i dostarczyć księgowej.

Panel klienta

Klient również otrzyma automatycznie fakturę. Co więcej - w swoim panelu klienta będzie mieć dostęp do faktur i historycznych zamówień

Poziomy cenowe zależne od liczby zamawianych produktów

Zachęcaj klientów do większych zakupów poprzez zastosowanie progów cenowych zależnych od ilości zakupionego towaru. To prosta i sprawdzona od wieków metoda zwiększenia zysków sprzedawcy.

Indywidualne etykiety produktów

Wyróżnij część produktów specjalnymi etykietami (mogą być również graficzne). Dzięki temu zwrócisz uwagę kupującego na specjalne promocje, wyprzedaże.

Dodaj usługę do produktu

Zwiększ atrakcyjność swojej oferty dodając do produktu dodatkowe świadczenia. Dobrym pomysłem jest zaoferowanie specjalnego opakowania upominkowego (zapakuj na prezent).

Dodawanie stron statycznych

W sklepie internetowym, który u nas zamówisz w łatwy sposób będziesz mógł dodać strony informacyjne, regulaminy, instrukcje dla klientów.

Dodawanie własnych elementów w menu

Nasz system sklepowy umożliwia samodzielne dodawanie elementów do menu strony. Można więc "podpinać" własne treści do menu ale też tworzyć dodatkowe elementy nawigacyjne na stronie.

Zbuduj sklep dla dowolnej branży

Przejrzyj przykładowe szablony i wybierz najlepiej odpowiadające
Twojej koncepcji rozwiązanie graficzne. 

247PLN
netto miesięcznie
plan podstawowy

Załóż sklep już dzisiaj

Uzyskaj dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi. Otrzymujesz w pełni funkcjonalne oprogramowanie sklepu internetowego, które pozwoli Ci na efektywne prowadzenie sprzedaży. 
Prosty w obsłudze panel umożliwia obsługę sklepu bez potrzeby posiadania wiedzy informatycznej!